Krizová intervence

Psychoterapie je příležitostí víc porozumět sám sobě

Krizová intervence je zaměřena na okamžitou podporu při zvládání náročných životních situací, představujících pro vás neúnosnou psychickou zátěž. Jsou zahlcující svou intenzitou, délkou trvání, naléhavostí nebo nepředvídatelností.

Jedná se o krátkodobou pomoc, která končí v momentě stabilizace psychického stavu. V rámci setkávání se vám dostane emoční podpory, pomoci při hledání konkrétního plánu pro blízkou budoucnost a ujasnění si, o co se při zvládání potíží můžete opřít.

Na závěr krizové spolupráce vám můžeme doporučit následnou podporu a péči dle vašich potřeb a zájmu – nejčastěji se jedná o psychoterapii orientovanou na zpracování traumatické události.

Pro koho je krizová intervence určena?

Krizová intervence je určena těm, kteří se právě nachází v těžké životní situaci s velkým psychickým vypětím. Například z důvodu ztráty blízké osoby, ztráty existenčních jistot, rozpadu partnerství, závažné nemoci své nebo svých blízkých, prožitého násilného činu, živelní katastrofy apod. A kteří si uvědomují, že odborná podpora jim může pomoci danou situaci lépe zvládnout, případně cítí, že ji sami nezvládnou.

Kontakt

Napište nám zprávu nebo si domluvte schůzku s některým z našich terapeutů, kteří se Vám rádi budou věnovat osobně.

Psychosomatické a terapeutické centrum

+420 604 527 787

Masarykova ulice 54

312 00 Plzeň – Doubravka

centrum@psychosomaterapeut.cz